В Прудентополі (ПР, Бразилія) розпочалася катехитична конференція

В Прудентополі (ПР, Бразилія) розпочалася катехитична конференція

27 липня в м. Прудентополіс (штат Парана, Бразилія) розпочалася катехитична конференція на тему «Катехизація – передання віри, скріплення єдності», в які беруть участь катехити, священики, богопосвячені особи з усієї Бразилії, Аргентини, Парагваю, загалом понад 100 осіб.

Конференція розпочалася із Божественної Літургії; на відкритті слова привітання виголосили Високопреосвященний Вл. Володимир (Ковбич), Митрополит Куритибської архиєпархії св. Івана Хрестителя, Владика Мирон (Мазур) – єпархія Непорочного зачаття Діви Марії в Прудентополісі, Вл. Даниїл (Козлінський) – єпархія Покрови Пресвятої Богородиці у Буенос-Айресі та Вл. Петро (Стасюк), голова Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ, єпархія святих апостолів Петра й Павла в Мельбурні (Австралія).

Учасники прослухали доповідь Вл. Петра (Стасюка) «Ми маємо Катехизм: що далі?», яка викликала цікаве обговорення та доповідь о. мітр. д-ра Тараса Барщевського на тему «Святе Письмо та літургія в катехитичному служінні».

Після обіду представники з єпархій окреслять особливості катехизації в митрополії і єпархіях, зосередившись на актуальному стані, викликах, потребах у катехитичному служінні.

Конференція має на меті сформувати візію і пріоритети катехитичного служіння у наступному десятилітті на патріаршому та митрополичих, єпархіальних рівнях. Це перша конференція із серії: наступні відбудуться в Україні (для Східної та Західної Європи), у США та Канаді.