ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ «СТАН ТА ШЛЯХИ РОЗВИТКУ ПРЕДМЕТІВ ДУХОВНО-МОРАЛЬНОГО СПРЯМУВАННЯ»

Відбувся круглий стіл «Стан та шляхи розвитку предметів духовно-морального спрямування»

18 травня 2017 р. Б. у приміщенні ОІППО в Івано-Франківську відбувся круглий стіл за участю працівників відділів (управлінь) освіти РДА (МР), методистів РМК, ІМЦ, ОТГ, відповідальних за викладання предметів морально-духовного спрямування.

Метою зібрання було здійснити аналіз стану духовно-морального виховання учнів, розкрити проблеми та окреслити перспективи удосконалення викладання предметів духовно-морального спрямування в Івано-Франківській області.

Серед питань, які обговорювалися, були: стан духовно-морального виховання у вітчизняних дошкільних, середніх та навчальних закладах нового типу та викладання у них предметів духовно-морального спрямування, статус вчителя з предметів духовно-морального спрямування, духовно-моральне виховання в контексті концепції нової української школи, перспективи викладання предметів духовно-морального спрямування тощо.

Модераторами заходу були Ігор Дрогобицький, кандидат історичних наук, доцент кафедри ОІППО, Світлана Сміх, старший викладач кафедри, методист лабораторії національного виховання ОІППО.

Після вступного слова, яке виголосив ректор інституту п. Роман Зуб’як учасники мали змогу почути доповіді з окреслених питань. На завершення робботи круглого столу учасники обговорили пропозиції на Всеукраїнський з’їзд вчителів предметів духовно-морального спрямування, який відбудеться 23-25 червня 2017 р. Б. в Острозі й прийняли відповідну резолюцію.

Участь у заході брали с. Луїза Цюпа СНДМ, член Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки, заступник голови Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ, п. Назар Дуда, заступник директора Катехитично-педагогічного Інституту УКУ, п. Галина Гришко, голова комісії у справах освіти та виховання Івано-Франківської архієпархії УГКЦ, декан катехитично-педагогічного факультету ІФБУ.

Богдана Латишевська,

секретар комісії освіти і виховання


За матеріалами сайту
Івано-Франківської архиєпархії