У Львові відбувся семінар на тему: "Інтегроване навчання на уроках християнської етики"

У Львові відбувся семінар на тему: “Інтегроване навчання на уроках християнської етики”

17 травня у стінах Філософсько-богословського факультету УКУ (вул. Хуторівка, 35а) відбувся семінар на тему: “Інтегроване навчання на уроках християнської етики”. Організовували захід Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з Катехитично-педагогічним інститутом УКУ.

З привітальним словом до учасників звернулися: с. д-р Луїза Цюпа (директор Катехитично-педагогічного інституту УКУ), д-р. Роман Завійський (декан філософсько-богословського факультету УКУ) та Світлана Книшик (начальник управління дошкільної, загальної середньої, професійної освіти Департаменту освіти і науки ЛОДА).

Серед доповідачів були: доцент ЛОІППО Галина Сохань, яка ознайомила всіх з елементами інтегрованого навчання на уроках християнської етики; Дружбляк Любов (викладач КПІ УКУ), яка представила тему християнства в українські літературі; с. Георгія Припутницька (голова комісії та виховання Львівської архиєпархії) презентувала тему християнського виховання крізь призму «Нової української школи»; Ігор Гусаков (асистент ЛОІППО), який розповів про міжпредметну інтеграцію етики та правознавства; Ольга Матвійчук (керівник освітніх ініціатив УКУ) представляла тему виховання на цінностях в концепції «Нова українська школа» та Назар Дуда (заступник директора КПІ УКУ) поділився досвідом організації християнського дозвілля школярів у позаурочний час.

Велика подяка організаторам та учасникам семінару.