Науково-практичний семінар «Великого бажайте! Йосиф Сліпий»

Науково-практичний семінар «Великого бажайте! Йосиф Сліпий»

Вже другий рік поспіль у Київській Трьохсвятительській духовній семінарії УГКЦ проводиться семінар для всіх охочих навчитись чи вдосконалити свої вміння у підготовці та проведенні  літніх таборів.

На заході були присутні: духовенство, катехити, аніматори Київської архиєпархії та студенти семінарії. З нагоди року Патріарха Йосифа Сліпого організатори семінару, Катехитична комісія Київської архиєпархії УГКЦ спільно з розробниками програми літнього таборування Катехитично-педагогічним інститутом УКУ та Патріаршою катехитичною комісією УГКЦ присвятили зустріч цій величній постаті.

Захід розпочався у п’ятницю 12 травня о 18:30 з приїзду, реєстрації та поселення учасників. Після спільної вечері всі одразу ж приступили до праці. Перша зустріч була вступною, на ній катехити та аніматори почули інформацію про подію, висловили свої очікування, пропозиції, поділилися результатами минулорічного семінару, присвяченого Митрополиту Андрею Шептицькому. Кожен аніматор знає, що для ефективності будь-якої праці у незнайомій групі вкрай необхідне знайомство між учасниками, також він знає, що найкращим інструментом для цього будуть ігри. Тому аніматори-провідники семінару Наталя Мусій та Назар Дуда почали з вивчення різноманітних ігор: учасники теорію підкріплювали практикою через активну участь у іграх, забавах, спілкуванні. Також для підтримання позитивного настрою ведучі семінару розучували з присутніми банси як співані, так і танцювальні. Попри різні забави, вартує зауважити про духовний вимір, на який так часто звертали увагу аніматори Наталя та Назар: початком, продовженням і завершенням занять була молитва, співи тропаря Воскресіння чи інших пісень подяки та прослави Божої.

Суботній день розпочався зі спільної Божественної Літургії, котру очолив отець-ректор Петро Жук. Після Богослужіння всі разом продовжили заняття, де опановували нові ідеї, методи, пісні, банси, командні завдання. На завершення семінару учасники, зробивши спільне фото, зі щирими усмішками відправились хто додому, хто до кімнат відпочити, набратися сил, щоб зранку у бадьорості серця взяти участь у воскресній Божественній Літургії.