18 лютого 2017 року КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» разом з Катехитично-педагогічним інститутом, філософсько-богословським факультетом Українського католицького університету провів ІІІ етап учнівської обласної олімпіади з Християнської етики. 

Понад 130 учасників олімпіади (а це учні 8-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Львівщини) отримали змогу не лише проявити свої знання з предмета «Основи християнської етики», а й поспілкуватися з організаторами олімпіади, запропонувати свої ідеї щодо можливих заходів на морально-етичну тематику.

Голова оргкомітету олімпіади, заступник директора КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Микола Кацюба радо привітав усіх  учасників олімпіади, побажав їм якнайкраще проявити свої знання і досягти успіху.

Декан філософсько-богословського факультету УКУ о. Роман Завійський у вітальному слові до учнів ознайомив їх з інноваційними освітніми можливостями факультету, запросив обирати фах богослова у майбутньому.

Директор Катехитично-педагогічного інституту УКУ с. Луїза Цюпа вручила усім учням диплом учасника олімпіади, вчителям – книги. А також с. Луїза вже традиційно, кілька років поспіль гостинно пригостила усіх присутніх кавою/чаєм, українським борщем з пампушками. Дружня атмосфера сприяла невимушеному спілкуванню, обміну думок та продукуванню нових ідей.

Галина Сохань, голова журі, подякувала вчителям за те, що якнайкраще підготували учнів до олімпіади, поділилася з ними планами про проведення наступних заходів, а також вручила учням в якості подарунка книги для організації християнського дозвілля – «Яскраві барви любові до Божого творіння», а також «Уроки виховання характеру». Ці книги є подарунком ВБФ «Східноєвропейська гуманітарна місія».

Загалом олімпіада пройшла успішно, радісно і креативно. Тому запрошуємо учнів долучатися до конкурсів, а вчителів, усіх зацікавлених – до заходів на етичну тематику!

Асистент КСО Ігор Гусаков

За матеріалами сайту Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти