08 грудня 2016 року у Патріаршому домі у Львові відбулось чергове засідання голів єпархіальних катехитичних комісій УГКЦ в Україні. Було підведено підсумки року, що минає, та обговорено план діяльності у катехитичній сфері нашої Церкви в Україні на наступний 2017 рік.

Серед заходів, які варто відзначити, є проведення 29-31 серпня 2017 р. регіональної катехитичної конференції (Україна-Європа) на тему: Роль катехизації у передаванні віри та скріпленні церковної єдності». Її метою буде сформувати візію і пріоритети катехитичного служіння у наступному десятилітті на всіх рівнях.

Проведення ще одного заходу планується на всеукраїнському рівні: це інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» серед учнів парафіяльних катехитичних шкіл УГКЦ в Україні (фінал гри відбудеться 25 листопада 2017 р.).

На зустрічі теж було презентовано ряд напрацювань, які стануть у пригоді священнослужителям та катехитам для кращого проведення катехитичних занять з дітьми, молоддю та дорослими:

– насамперед для проведення катехитичних проповідей чи зустрічей для дорослих в інтернеті розміщуються щоразу нові катехитичні листки (catechyt.blogspot.com);

– виготовлено ряд катехитичних плакатів для візуалізації під час проведення катехитичних занять з дітьми та молоддю;

– презентовано нове видання сестер Згромадження Воплоченого Слова «Бабусина Біблія» (Новий Завіт).

За матеріалами kk-kgva.org.ua