У КТДС пройшов літній християнський табір «Дорогою Милосердя»

У КТДС пройшов літній християнський табір «Дорогою Милосердя»

Сьогодні у стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії знову наступила тиша, коридори опустіли і все повернулося до свого звичного стану. Причиною цьому стало завершення літнього дитячого, християнського табору «Дорогою Милосердя», який з 1 по 7 серпня проходив у Княжичах. Організаторами табору є Катехитична комісія Київської архиєпархії, на чолі з прот. Петром Жуком, за сприяння Патріаршої Катехитичної комісії.

Всього сім днів спільного побуту дозволили нам настільки здружитися, що коли табір прийшов до завершення, засумували не лише діти, але й аніматори. Кожен день був насичений піснями, іграми, різноманітними розвагами, а найголовніше весь цей активний відпочинок був у роздумах про Бога та Його безмежне Милосердя.

Ще однією приємністю табору став візит заступника голови Патріаршої Катехитичної комісії – с. Луїзи Цюпи, СНДМ, яка була присутня на прощальному вечорі в суботу, та завершальній зустрічі у неділю. Діти приємно здивували всіх присутніх своїми талантами і провели завершальний концерт справді на славу Божу!

Хочеться висловити вдячність найперше Богу за час проведений з дітьми, за їхні відкриті серця, за шукання чогось вищого, за їхню щирість та доброту. За кожну людину, яка була на нашій дорозі протягом цих семи днів.
Ми впродовж табору намагалися сіяти Боже зерно, а Господь є тим, хто дасть йому зріст!

бр. Михайло Крамар, семінарист ІІІ курсу КТДС