26-27 вересня 2015 року відбудеться ІV фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні «З піснею до Бога» імені кардинала Мирослава  Івана Любачівського, приурочений 150-ти річчю з дня народження митрополита Андрея Шептицького. Фестиваль-конкурс проходитиме за адресою Івано-Франківська обл.,  м.Долина пр. Незалежності,6 у приміщенні будинку техніки.

Фестиваль-конкурс «З піснею до Бога» відбувається з благословення Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківської Митрополії під патронатом благодійної організації «Любов і Милосердя» та парафії  «Серця Ісуса і Серця Марії» м. Долини УГКЦ .  Засновник  фестивалю-конкурсу о.Вітольд Левицький.

Бажаючих взяти участь просимо уважно прочитати положення фестивалю-конкурсу, звернути уваги на умови фестивалю-конкурсу, заповнити анкету учасника та відіслати на емейл  адміністрації фестивалю-конкурсу «З піснею до Бога», а також знати слова та мелодію пісні-гімну фестивалю-конкурсу. Заявки приймаються до 20 вересня. За додатковою інформацією звертатись за телефоном : +380989090399; 0673437966; 0508873302.

До участі запрошуються виконавці віком від 6-ти років.  Конкурс проходитиме у 5-ти вікових категоріях та в номінаціях: соліст-вокаліст, вокальні ансамблі, авторська пісня, художнє слово.

26 вересня відбудеться  фестиваль-конкурс

Божественна Літургія – 8.00;

початок дійства о 12.00.

27 вересня гала-концерт поч. о  14.00

Запрошуємо духовенство, владу, учнівську та студентську молодь, а також всіх бажаючих, які цінують духовну музику, молитву і культуру.

ПОЛОЖЕННЯ- 2015

Гімн фестивалю-конкурсу «З піснею до Бога»

Спокон віків веде усіх дорога
Одна як доля – шану Богу дати
У небі голуб – посланцем від Бога
То Божа з неба сходить благодать.
То Божа з неба сходить благодать

Пр.: Бойківський край – це священна земля
Вас з рушником, з хлібом й сіллю віта
Радість, що з’їхались ви всі до нас
Хвалу воздати Богу в цей час
Бойківський край – це священна земля,
Де Бог з небес до всіх промовля
Віру і волю свою бережіть
І по законах Божих живіть.

2. І вже святе вино молитви віще
Вуста його із серця спрагу п’ють
Прости, прости нас, Господи, Всевишній.
Хвалу тобі церковні дзвони б’ють.
Хвалу тобі церковні дзвони б’ють