Упродовж 27-28 вересня 2014 року, з благословення Глави і Отця УГКЦ Блаженнійшого Святослава Шевчука та Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківської Митрополії Володимира Війтишина, місто Долина зустрічатиме гостей та учасників ІІІ фестивалю-конкурсу українсь-кої духовної сучасної пісні «З піснею до Бога» імені Кардинала Мирослава Івана Любачівського. Захід відбуватиметься у приміщенні Будинку техніки.

Фестиваль-конкурс  стартує 27 вересня о 12 годині.  28 вересня о 14 годині розпочнеться гала-концерт. З метою підтримки української армії він буде благодійним.

Засновник фестивалю-конкурсу – о. Вітольд Левицький повідомляє, що  до участі реєструють виконавців  віком від 6-ти років. Конкурс проходитиме у чотирьох вікових категоріях та в номінаціях: соліст-вокаліст, вокальні ансамблі, авторська пісня, художнє слово.

Звернутись з піснею до Бога  закликають духовенство, владу, учнівську та студентську молодь, а також всіх, хто цінує  духовну музику, молитву і культуру.

Фестиваль відбуватиметься за підтримки обласної та районної державних адміністрацій, обласної та районних рад та Долинської міської ради,  під патронатом благодійної організації «Любов і Милосердя» та Церкви Серця Ісуса і Серця Марії.

Веб-сайт Івано-Франківської архиєпархії