Вийшов друком посібник із серії біблійних коментарів до Євангелій – “У школі Луки”.

Призначення цієї книги: розтлумачити, охарактеризувати, відкрити зміст,зосередити увагу на особливості стилю та написання, розкрити письменницькі якості Євангелія від Луки.

Кожен із євангелістів мав свій стиль та особливості написання. Лука є “письменником Христової лагідности” як сказав Данте, а його євангеліє — це Євангеліє милосердя: «Будьте милосердні, як і Отець ваш милосердний» (Лк 6,36). Це Євангеліє є найбільше із чотирьох та написане близько 80 років після Ісуса Христа. Лука полюбляв точність та витонченість у переданні, тому збирав та досліджував джерела, опитував свідків, які бачили все на власні очі і старався все передати у тому порядку, що відповідає дійсності, аби показати стійкість науки, що ми прийняли.

До посібника “У школі Луки” гармонійним доповненням є програма біблійного читання Євангелія від Луки складена Патріаршою катехитичною комісією УГКЦ, що слугує добрим інструментом для організації пізнання Святого Письма. Програма містить структуру та план читання, молитви до та після читання Святого Письма. Можна застосовувати як для особистого молитовного читання, так і для спільноти.

Придбати видання можна в інтернет-бібліотеці видавництва “Свічадо”.