У Бучацькій єпархії провели практичний курс для священиків про нові методи читання Святого Письма. Курс прочитав о. Євген Станішевський, ліценціат біблійного богослов’я.

Як наголосив о. Євген, «молитовне читання Святого Письма полягає в тому, щоб почути, що Бог нам говорить саме через Слово, а також у своєрідному підключенні серця до того, що ми говоримо Богові».

«Проблема виникає тоді, коли священик зосереджує увагу на собі, а не на Святому Письмі. Наше завдання – бути тим містком, який веде людей до слухання Божого Слова. Ми є людьми Церкви, яких вона уповноважила задавати певний ритм на парафії, але є і Святе  Письмо, до якого прислухаємося. Наші проповіді мають бути постійним підключенням до Божого Слова, щоб донести якомога краще знання і досвід життя з Богом. Апостоли також ділилися своїм досвідом», – розповів о. Євген.

На закінчення зустрічі зі священиками Бучацької єпархії відбулися практичні заняття.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ