25-27 березня 2016 р.Б. в Києві відбувся семінар «Катехуменат для дорослих УГКЦ у світлі року Божого Милосердя» для катехитів Київської архиєпархії, який провів о. д-р Тарас Барщевський. Захід проходив у стінах Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії, що дало змогу не лише катехитам, але й братам семінаристам взяти участь у даній події. Кількість учасників перевищила 50 осіб.

Семінар розпочався в п’ятницю ввечері вступною наукою, в якій отець зосередився на поясненні Ювілейного року віри у світлі Святого Писання. У суботу учасники семінару розглянули тему гріха, а також роздумували над Божим Милосердям, яким наскрізь просякнуті сторінки Слова Божого.

Надзвичайно цінним був досвід праці в малих групах, що дав змогу повніше опрацювати поставленні завдання. В атмосфері дружнього спілкування та невимушеного ділення досвідом завжди народжуються багато чудових ідей, які в майбутньому прямуватимуть до реалізації.

У неділю Секретар Синоду Єпископів УГКЦ Вл. Богдан (Дзюрах), очолив Літургію та виголосив доповідь. Владика презентував для учасників семінару напрацювання із засідання Катехитичної Комісії Ватикану, у якій він брав участь. Кожен бажаючий мав можливість поставити запитання та отримати на нього відповідь.

На завершення семінару с. д-р Луїза Цюпа, СНДМ, презентувала останні напрацювання Катехитичної комісії, що стосуються теми семінару. На закінчення зустрічі кожен учасник з’їзду отримав роздаткові матеріали, які допоможуть катехитам у їхній непростій, але надзвичайно потрібній у наш час праці.