Дорогі друзі, з кожним днем наближаємось до свята над святами – Великодня!

23 квітня завершується Постова Тріодь і Великий Піст.

У Лазареву суботу Церква почне молитися по Квітній Тріоді, бо у воскресіння близького друга Христа є передсмак Пасхи! Розпочинається найособливіший період літургійного року! Підготуймося до нього духовно і інтелектуально!

«Радруж» і канд. мистецтвознавства Юлія Матвєєва, художник та багатолітній дослідник східнохристиянського сакрального мистецтва, запрошують Вас на задуманий у реколекційному дусі, а, водночас, наповнений інформацією про нові наукові відкриття, л­­­екційний «триптих» «Таємниці Христового Тіла у художніх формах вівтаря».

Лекційний цикл «обрамлюватиме» Великдень. Лекції відбудуться 22 квітня у навечіря останнього дня Великого Посту; 28 квітня у Велику Середу та 6 травня у Світлий Четвер у зручний вечірній час (19.30 – 21.00) у онлайн форматі.

Зареєструвавши одну особу з Вашої сімї, ви зможете брати участь у реколекційних зустрічах разом з рідними. І разом з ними пройти  ш л я х  д о  П л а щ а н и ц і  разом з Традицією Церкви, яка протягом століть намагалася якнайкраще візуально представити у вівтарному просторі Таїнства Тіла Христового.

Записи лекцій можна буде переглянути у зручний час до 10 травня.

Деталі та реєстрація за посиланням – http://radruzh.org/news/onlajn-kurs-pro-tainstva-tila-chrystovogo/.