На початку цього навчального року Патріарша катехитична комісія УГКЦ за підтримки організації «Церква в потребі» підготувала подарунок для катехитичних осередків нашої Церкви – черговий передрук дитячої Біблії «Бог говорить до своїх дітей». Це видання містить вибрані тексти зі Святого Письма, переказані доступною і зрозумілою для дітей мовою. Варто зауважити, що цього року минає 40 років від першого її видання. За цей час книга, яку перекладено вже майже на 200 мов, стала доброю допомогою у релігійному навчанні та вихованні дітей. Таке її поширення зробило книгу видимим знаком релігійної приналежності та єдності дітей усього світу.

Також цим черговим виданням книги «Бог говорить до своїх дітей» Патріарша катехитична комісія робить внесок у розвиток біблійного апостоляту, яким вже понад 10 років опікується у нашій Церкві.

Особливістю україномовного видання є заміна ілюстрацій на ікони. Таким чином ми хотіли не тільки полегшити дитині сприйняття Слова Божого (адже зображення допомагають дитині краще зрозуміти і запам’ятати те, що вона читає), а також дати можливість пізнавати нашу східно-християнську іконописну традицію.

Книга підготовлена з особливою увагою до духовного життя дитини. Тому просимо усіх, хто бере участь у релігійному вихованні дітей, а особливо батьків, які мають найбільший вплив на дитину, читати разом з нашими найменшими вірними Біблію для дітей. Нехай це адаптоване і легке для дитячого сприйняття видання допоможе дитині пізнати Бога, а читання Біблії для дітей разом з ними стане джерелом спільної молитви у сім’ї, нехай її зміцнює і об’єднує. Бо якщо ми хочемо, щоб наші діти зустріли у своєму житті Христа, – маємо запросити Його стати частинкою нашої домашньої Церкви.

Назар Дуда,

заступник голови Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ